V hlavní roli – TAPETY

.

Jistě si pamatujete na dobu, kdy se do zdlouhavého tapetování každé místnosti, musela zapojit celá rodina, aby bylo vše perfektní. Dnes už mají tapety o něco větší náskok a slouží lidem nejen k oživení jejich zdí v domě, ale také jako doplněk, díky kterému už nemusíte zaměřit všechny detaily, na různé jiné dekorace.
dětská tapeta.jpg

Tapety jsou na výsluní

Barevné zdi (díky použití těch správných druhů barev), můžou z vašeho domova udělat výjimečný prostor, ve kterém se budete cítit dobře, ovšem tapety jsou v dnešní době něco, co se opět nosí a dává jim přednost pořád víc lidí. Není se čemu divit, protože jejich sortiment se značně navýšil a taktéž se k němu přidala i řada druhů, ze kterých můžete vybírat.
Získat perfektní vzhled vašich zdí můžete i díky tapetě, kterou si nalepíte pouze na jednu (tu hlavní) zeď. Moderní je využít ji jako pozadí nad obývací stěnu, na které je televize. Zvolit si můžete nejen tématické, které se hodí do každé místnosti zvlášť, ale třeba i vzor s kamenem, což udělá z vaší místnosti luxusní provedení a dodá jí ten nezaměnitelný design.
tapeta v ložnici.jpg

.

Výběr a konečné lepení

Ne vždy je barva tou jedinou možností, ke které se lidi uklánějí. Někdy dávají přednost vzorům, obzvláště do místností v domě, které chtějí udělat opravdu originální. Dětský pokoj je skvělou volbou pro výběr tapety ve stylu, kterému vaše dítě podlehne. Pohádkové vzory nebo pokojíček pro princezny, můžete vašemu dítěti zabezpečit tapetou zaměřenou na dětské motivy. I kluci ocení, že se na nich myslí a mají z čeho vybírat, aby měli z pokojíku jejich vlastní království.
Kuchyň je samostatným tématem, kam se taková tapeta hodí ze všeho nejvíce. Z jejich řad si můžete vybrat hlavně ty omyvatelné, které snadno očistíte od případných nečistot v době, kdy se v kuchyni vaří. Mezi takové patří hlavně vinylová tapeta, která je jednoduchá na údržbu a seženete ji i v matném stylu.
Lepení je rychlé a bezproblémové
Budete potřebovat pouze kvalitní lepidlo, které dostanete v obchodě s tapetami. Před každým lepením je nutné zeď několikrát natřít penetrací, díky které docílíte toho, aby vám vaše tapeta držela na svém místě věčně nebo alespoň do doby, než ji budete chtít vyměnit za jinou.

V hlavní roli – TAPETY
4.5 (90%)20
.